KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17212197
nr 1721 2197
Johan Gunnarson. Signerad, fjällbygd. Olja på duk, 35x43 cm, yttermått inklusive ram: 41x51 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 september 2025
kl 20:58:14
500 kr
600 kr